Перевезення приватним та юр. особам.
Як обрати автоперевізника
Грузове таксі Дніпро
Перевезення речей
Переїзд в Дніпрi
Послуги вантажників
Тарифи на автоперевезення
Вiдгуки наших клiентiв
Обрати авто:
компактний Фіат Дукато
безвідмовний Мерседес-310
традиційний Мерседес Спринтер
мініатюрний пікап Renault Kangoo
повсякденна тентована Газель
п’ятитонний Мерседес 814

Приватні перевезення і послуги перевезення юридичним особам в Дніпрі. 

До Вашої уваги послуги перевезення транспортом різної вантажопідйомності, корисного об’єму і призначення. Це дозволяє якісно виконувати вантажні перевезення в Дніпрі, по області та за її межами. Ми надаємо послуги перевезення вантажів як юридичним особам, так і приватні перевезення щодня 7 днів на тиждень.

ПП Перевозки Днепр може запропонувати своїм клієнтам послуги перевезення різного об’єму і складності. Перевезення речей, переїзд квартири, які включають в себе не тільки транспортування по Дніпру і за його межами, а й послуги вантажників. Завантаження / розвантаження, упаковка, демонтаж побутової техніки та розбирання / збирання меблів — все це в будь-який час доби і день тижня.

Пропонуємо короткострокові малогабаритні перевезення в Дніпрі. Вантажнi перевезення в форматі грузове таксі малотоннажним мікроавтобусом до 1,5 тонни і автомобілем пікап вантажопідйомністю до 500 кг. Послуги перевезення більш габаритних вантажів забезпечить всім відомий автомобіль Газель, мікроавтобуси Мерседес-310 і Мерседес Спринтер вантажопідйомністю 1,5 і 2 т. Мерседес — 814 вантажопідйомністю до 5 тонн об’ємом кузова 36 м куб.

ПП Перевозки Днепр забезпечить своїм клієнтам найбільш якісне виконання приватних перевезень в Дніпрі. Оголошення, що публікуються на сайтах вантажоперевезень і дошках безкоштовних оголошень, часто пропонують обмежений вибір послуг. Ціни, спектр послуг і їх якість, яке пропонує ПП Перевозки Днепр, вже давно оцінили наші постійні клієнти. Тому число клієнтів безперервно зростає.

Щоб замовити послуги перевезення в Дніпрі достатньо ознайомитися з необхідною інформацією на нашому сайті perevozki-dnepr.com.ua. Якщо подзвонити по одному з вказаних телефонів диспетчер вантажних перевезень прийме Вашу заявку. Ще раз детально, проінформує і підкаже, як раціонально скористатися нашими послугами транспортування. Ціна на послуги формується на основі погодинного тарифу в міському циклі і ціни на кілометр пробігу за межами міста і по Україні.

                             Нашi машини                         

Як обрати автоперевізника.Як обрати автоперевізника

Сьогодні в засобах масової інформації публікується маса пропозицій з вантажних перевезень різних видів. Досить вбити в рядок пошуку в інтернеті «Перевізники Дніпро» як тут же обрушаться тисячі варіантів. Як же з цього числа підприємств-перевізникiв  вибрати того самого надійного партнера:

✅  Як правило, будь-яка поважаюча себе компанія-перевізник в Дніпрі, що виконує вантажні перевезення, має свій сайт в інтернеті і, швидше за все, не на самих останніх позиціях пошуку.

✅  Розцінки і тарифи не обов’язково повинні бути найнижчими, але програми лояльності у вигляді рекламних акцій і спеціальних пропозицій повинні стимулювати споживчий попит на послуги вантажних перевезень.

✅  Наявність додаткових послуг у вигляді вантажних, такелажних робiт, розбирання та збирання меблів і демонтажу обладнання є додатковим стимулом у виборі замовником виконавця з усього числа перевізників Дніпра.

✅  Кваліфіковані кадри і надійна техніка автоперевізника забезпечать точне і акуратне виконання замовлення, як внутрішньоміських перевезень, так і на міжмісто.

✅  Оптимальний підбір транспорту і кількості вантажників сприяє раціональному використанню коштів клієнта для виконання поставлених завдань.

Грузове таксі Дніпро.

Більшість з тих, хто вже скористався послугами вантажного таксі в Дніпрі нашої служби стали постійними клієнтами і не дарма. Постійно зростаюча клієнтська база нашого вантажного таксі каже сама за себе. Якщо Ви вирішили замовити грузове таксі в Дніпрі, то обов’язково знайдете нас в інтернеті, на сторінках газет або в інших рекламних виданнях.

Вантажне таксі Дніпро — чому з нами

Зателефонувавши за одним з номерів телефону, ви отримаєте детальну консультацію з приводу Вашого замовлення виходячи з кількості, маси і об’єму Вашого вантажу, пунктів вантаження — розвантаження, необхідності допомоги вантажників, приблизної вартості послуг нашої служби . Вантажнi перевезення в Дніпрі виконуються різними транспортними засобами, що дозволяє оптимально для замовника вибрати машину таксі для перевезення.

Що ми пропонуємо:

Ми пропонуємо повний пакет послуг з переїзду. Отже, у нас ви можете орендувати машину в будь-який час з вантажниками або без них. Чому ми радимо співпрацювати саме з нами, а не шукати перевізника на стороні? А все тому, що:
✅ наші робітники проходять ретельний відбір під час прийому на роботу;
✅ як правило, кожен з них має великий досвід;
✅ багато хто довго працює разом однією згуртованою командою;
✅ всі вони зацікавлені у якісному виконанні роботи для підтримки власного позитивного іміджу.

Що ми гарантуємо:

✔ дбайливе ставлення до майна клієнта
✔ своєчасну подачу машин вантажного таксі в Дніпрі і області
✔ пунктуальність, пристойне поводження і чистоту лексики вантажників
✔ вибір оптимального маршруту слідування машини з вантажем замовника
✔ раціональний підбір транспорту для поїздок вантажним таксі в Дніпрі .

                             Нашi машини                          

Перевезення речей.

Перевезення речей — захід досить неоднозначний. Під поняттям перевезення особистих речей можна мати на увазі транспортування меблів, побутової техніки, перевезення речей і всього домашнього майна, тобто повномасштабний переїзд. Речей також може бути зовсім небагато: в межах декількох коробок, мішків і пакетів — майна студентської пари. Перевезення речей та мінімальної кількості меблів і техніки в орендовану квартиру або дачний будиночок, або глобальний переїзд в 2-3 поверховий приватний будинок з великою кількістю меблів, техніки, речей домашнього вжитку та іншого добра.

Залежно від цього перевезти речі необхідно спеціально підібраною для цього машиною. Якщо Ви вирішите зателефонувати нам і замовити перевезення речей, то обов’язково отримаєте детальну консультацію:

 • по підбору автомобіля
 • на маршруті транспортування
 • оптимальній кількості вантажників (якщо вони потрібні)
 • приблизною тривалості і вартості перевезення речей.

Також Ви можете, самостійно вивчивши технічні параметри наших авто для перевезення речей, знаючи обсяги Вашого вантажу приблизно визначити яка машина необхідна, щоб перевезти речі. Перевезення оптимальним видом транспорту — запорука економії коштів замовника, а також позитивні відгуки на адресу перевізника. Замовити услугу перевезення ви можете на будь-який день, включаючи вихідні та святкові дні. Слідкуйте за оновленнями на сторінці сайту «АКЦІЇ» і напевно Вам вдасться заощадити на перевезенні домашніх речей або інших вантажів.

Переїзд Дніпро.

Як правило, квартирний переїзд в Дніпрі для споживача пов’язаний з неймовірними клопотами, масою питань і купою проблем перевезенням меблів, особистих речей та інших предметів, що визначають наш побут. І це зрозуміло. Адже за своє життя людина не так часто змінює місце проживання. Саме тому він, зіткнувшись з проблемами пов’язаними з цим, намагається перекласти всi питання на плечі людей, які професійно займаються переїздом квартири і іншими перевезеннями.

Малий переїзд. Перевезення вантажів невеликого обсягу. Перевезення меблів мінімального обсягу або будь-яку кількість вузлів і коробок оптимально виконувати вантажним фургоном (мікроавтобусом до 1 тонни). Його низька підлога і наявність бічних дверей істотно полегшує процес навантаження (розвантаження), що іноді дозволяє заощадити на послугах профессiйних робiтникiв. Найчастіше цей транспорт замовляють орендарі житла і студентська молодь, часто мігруючі між гуртожитком і знімним житлом.

Переїзд квартири середньостатистичної української родини обумовлений перевезенням меблів, речей домашнього вжитку, яке легко завантажується в кузов всім відомої Газелі. 4-метровий кузов ГАЗелі при 17м куб об’єму забезпечать компактне розміщення Вашого майна, а тарифи на послуги перевезення меблів цілком досяжні в порівнянні з транспортом більшої місткості.

Для глобального квартирного переїзду в Дніпрі або переїзду в заміський будинок, швидше за все, буде потрібно використання меблевого фургона Мерседес -814 місткостю 5 тонн і об’ємом цельнопластіковие кузова 36 м куб. В обсягах кузова пятитонника з успіхом розміститься все те, що «за довгі роки нажито непосильною працею». Перевезення меблів — доручи квартирний переїзд професіоналам.

Обрати авто.Доставка вантажів мікроавтобусом.

Доставка вантажів мікроавтобусом.

У міських умовах вантажний мікроавтобус, завдяки малим габаритам, незамінний в тісних дворах і вузьких вуличках. В умовах заставлених машинами дворів вантажний мікроавтобус підійде максимально близько до місця навантаження. На жвавих вулицях міста і заповнених парковках водій завжди знайде місце, щоб припаркувати бус під розвантаження.

Низька підлога вантажного відсіку, наявність бічних дверей забезпечать певні зручності навантаження малогабаритних вантажів. А також під час перевезення інших дрібних речей і речей домашнього вжитку. Суцільнометалевий кузов захистить Ваше майно від погодних негараздів і вбереже його від крадіжки. М’яка підвіска забезпечить комфортну їзду для двох пасажирів і водія на тривалих маршрутах міжміських перевезень. Зі швидкістю легкового авто Ваш вантаж разом з Вами доставлять в будь-який кінець країни «від дверей до дверей».

✅  Компактний Фіат Дукато.

Вашій увазі пропонується перевезення малих вантажів мікроавтобусом Фіат Дукато. Однією з найбільш компактних модифікацій є Фіат Дукато-10 місткicтю до 1 тонни, корисним об’ємом 7 м куб. Гранична можлива довжина вантажу 2,5 м і висотою вантажного відсіку 1,5 м. Завдяки трансмісії з переднім приводом Фіат Дукато легко долає в зимовий час снігові замети.

Самий економічний двигун в Дукато дозволяє домогтися низької собівартості кілометра пробігу, а тому прийнятних тарифів на малотоннажні автоперевезення. Конструкція ходової підвіски дозволяє комфортно долати вибоїни на дорозі не гірше ніж на сучасному легковому автомобілі.

✅  Безвідмовний Мерседес-310

Всіх, хто знає цю серію машин від німецького концерну, підкреслюють його надійність і довговічність. Мерседес 207-310 (як його називають в народі «Каблук») відрізняються своєю витривалістю — що називається — «робоча конячка». Тільки пої, годуй його і він вірою і правдою служитиме своєму господареві.

Для малотоннажних перевезень ця машина підходить якнайкраще. Вантажний відсік дозволяє завантажувати в нього до 3 европалет, одну з яких через бічні двері. Максимальна довжина вантажу — майже 3 метри, а маса до 1,5 тонн.

✅  Традиційний Мерседес Спринтер.

Вантажний Мерседес Спринтер знайомий споживачеві як побратим маршрутних таксі на вулицях наших міст. Традиційна німецька якість дозволяє Спринтер поставити на п’єдестал пошани в класі вантажних фургонів в своєму сегменті вантажопідйомності.

Максимальна вага вантажу для малогабаритних перевезень Спринтером до 2 тонн. Корисна довжина кузова — 3,3 метра і висота — 1,8 метра. Максимальне число европаллет — 3.

✅   Перевезення пікапом по Дніпру

Один із самих дешевих способів перевезення малих вантажів — це доставка автомобілем пікап. Через незначнi витрати на паливо i технічне обслуговування собівартість кілометра пробігу пікапа достатньо низька. Тому тарифи на послуги малих автоперевезень досить ліберальні.

Невеликі габаритні розміри Renault Kangoo також є сильною стороною. Внутрішній об’єм вантажного відсіку дозволяє перевозити вантажі габаритами до 3 м куб. Вантажопідйомність становить всього 0,5 тонни.

Перевезення малогабаритних вантажів пікапом в Дніпрі — це альтернатива пасажирським таксі, водії яких не беруть в якості багажу більше однієї валізи. Місткicть кузова і вантажопідйомність авто дозволяють перевозити невеликий холодильник, дитяче ліжечко, або інші малогабаритні речі.

✅  Вантажні перевезення Газеллю.

Всім нам добре відомий цей автомобіль, який є безумовним лідером в своєму сегменті вантажних перевезеннь. «Газелька», як його ласкаво називають, за своїми технічними параметрами застосовується для вирішення наступних завдань:

 • Переїзди для громадян, перевезення речей по внутріміським маршрутами і за межами Дніпра із залученням вантажників або з розвантаженням власними силами замовника.
 • Оренда Газелі фізичними та юридичними особами для доставки товару по торгових точках продуктової і промислової груп товарів.
 • Перевезення Газеллю в Дніпрi і по області будівельних матеріалів загальною масою до 1.5 тонн і довжиною елементів до 4 метрів.
 • Перевезення по Україні на Газелі. Ціна на перевезення Газеллю на заміських маршрутах формується в залежності від тарифу за кілометр пробігу.

Перш ніж зробити замовлення, ознайомтеся з технічними параметрами Газелі і тарифами на послуги. Також Ви можете отримати детальну консультацію по телефону.

✅  Мерседес 814 — 5 тонн.

Масштабний переїзд, і багато іншого в рамках вантажопідйомності «п’ятірки«.

Пятитонне авто забезпечить вирішення питання масштабного переїзду і перевезення великотоннажних вантажів в Дніпрі. Скориставшись послугами ПП Перевозки Днепр в сегменті «перевезення-5», Ви маєте 100-відсоткову гарантію високої якості доставки, дбайливого ставлення до Вашого вантажу, безпечного транспортування, оптимальних термінів перевезення і все це на тлі кращих тарифів на перевезення-5.

Зв’яжіться з нами зручним для Вас способом і отримаєте детальну консультацію по вибору автомобіля, будь то Газель, мікроавтобус, 5 тонник або кран маніпулятор.

Послуги вантажників.Послуги вантажників.

Потрібні вантажники?

Бригада професійних вантажників + машина до Ваших послуг.

Висока кваліфікація, великий досвід роботи, тривалий стаж, незвичайну здоров’я і ще маса позитивних якостей, які відрізняють наших робітників від своїх колег на ринку вантажних перевезень і послуг вантажників в Дніпрі. Це дозволяє ефективно виконувати завдання навантаження, розвантаження та інших робіт. «Екіпаж машини бойової» — саме так називають себе пара вантажників в команді з водієм, що виконують замовлення з перевезення вантажу клієнта і його розвантаження.

Послуги вантажників Дніпро:

 • завантаження (розвантаження), такелажні роботи
 • розбирання (складання), розстановка меблів побутової техніки та устаткування на площах замовника
 • демонтаж і відключення побутової техніки від комунікацій негабаритних предметів
 • розвантаження і підйом на поверх піаніно та інших особливо тяжких предметів
 • упаковка в захисну плівку особливо тендітних предметів
 • розвантаження фур і залізничних вагонів
 • складські роботи.

Неприпустимо:

 • запізнення до місця проведення робіт
 • безвідповідального виконання своїх обов’язків
 • недбалого ставлення до майна замовника
 • умисного затягування термінів робіт

Тарифи на автоперевезення.

 • Ціни на перевезення різними транспортними засобами залежить від вантажопідйомності і місткості  автомобіля і маси вантажу. Вартість перевезення в міському циклі формується на основі погодинного тарифу на вантажнi перевезення для різних видів транспортних засобів.
 • Ціна перевезення в 30-км зоні за межами міста формуеться на основі погодинного тарифу на автоперевезення, але не менше 3 годин з моменту подачі авто.
 • Далі 30-км зони за межами міста діє тариф за кілометр пробігу для кожного автомобіля. Залежно від маси вантажу вартість перевезення змінюється пропорційно вантажопідйомності авто.
 • Вантажнi перевезення по Україні. Ціна за км пробігу варіює залежно від вантажопідйомності і місткості кузова авто.
 • Послуги вантажників, також як і тарифи на автоперевезення по місту, в основному розраховуються на основі погодинного тарифу, але не менше 2 годин роботи кожного робітника.

Відгуки

Думка клієнтів про наші послуги вантажних перевезень, відгуки та побажання.

Залишити своє повідомлення Ви можете заповнивши форму зворотного зв’язку, яка відкривається прапорцем знизу екрана